Zaoszczędź na ogrzewaniu dzięki wymianie grzejników!

O sezonie grzewczym, a także i kosztach z nim związanych należy myśleć dużo wcześniej. Stanowią one często dużą część wydatków związanych z użytkowaniem domu, mieszkania czy danego lokalu użytkowego. Jest wiele sposobów na to, by obniżyć te wydatki. Jednym z coraz bardziej powszechnych jest wymiana starych żeliwnych grzejników na nowe. Zastanawiasz się nad wymianą grzejników – jeśli tak koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem!

Energooszczędne i estetyczne grzejniki modernizacyjne Kermi!

Większość osób podejmuje decyzje związaną z wymianą grzejników przy okazji remontu w domu. Stare, żeliwne modele po prostu nie pasują do nowych aranżacji. Nawet wtedy, gdy działają względnie prawidłowo, nie posiadają widocznych uszkodzeń, są wymieniane ze względu na znikome walory wizualne. Wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że dzięki wymianie grzejników na nowe, można znacznie zmniejszyć koszty związane z ogrzewaniem. To właśnie oszczędność, a także i wyższy komfort termiczny powinny być głównymi przesłankami do zmian.

Na rynku znajdują się oczywiście kaloryfery, które są lepsze i te gorsze. Zaglądając na fora branżowe, czy rozmawiając z fachowcami, można uzyskać informację dotyczącą zalet grzejników Kermi. Modele tej marki cieszą się uznaniem projektantów, wykonawców oraz ekspertów na całym świecie. Kermi jest marką o zasięgu ogólnoświatowym, która dziś jest synonimem produktów wysokiej jakości, trwałych i wykonanych w oparciu o najnowsze technologie.

Takie właśnie są grzejniki Kermi! – https://proterm.sklep.pl/grzejniki-modernizacyjne-kermi,cp687,pl.html. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele modernizacyjne, ponieważ posiadają przyłącza, które pasują do tych starych modeli. Dzięki temu montując grzejniki modernizacyjne Kermi nie trzeba wykonywać dodatkowych prac związanych z malowaniem ścian czy prac murarskich. Montaż tych kaloryferów jest szybki i bezproblemowy.

stary grzejnik

Kermi – grzejniki, których użytkowanie przekłada się na realne oszczędności!

Grzejniki Kermi są inne niż konkurencyjne modele. Przede wszystkim powstały w oparciu o prostą aczkolwiek innowacyjną technologię therm x2. Po odkręceniu regulatora w pierwszej kolejności nagrzewa się przednia płyta grzewcza, dopiero później tylna. Takie rozwiązanie sprawia, że w pomieszczeniu robi się szybko ciepło, jednocześnie oszczędza się koszty związane z ogrzewaniem.

Warto wspomnieć także o tym, że wymieniając kaloryfery oszczędza się także miejsce, co jest nie bez znaczenia w przypadku małych mieszkań. Nowoczesne grzejniki płytowe niewielkiej wielkości, potrafią mieć większą moc grzewczą od starych, ciężkich i dużych grzejników żeliwnych.

Gdzie kupić grzejniki Kermi?

Nie bez znaczenia jest miejsce, w którym można kupić grzejniki modernizacyjne Kermi. Modele te znajdują się tylko w dobrych, branżowych sklepach. Jednym z nich jest hurtownia hydrauliczna Proterm z Bydgoszczy, w której znajduje się pełna oferta grzejników marki Kermi. W hurtowni tej znajdują się nie tylko grzejniki modernizacyjne, ale także i higieniczne czy łazienkowe.